سایتهای مرتبط با ما

اجرای کناف با قیمت مناسب

اجرای کناف درعراق وسراسردنیا

تبلیغات

 

دیتیل ناشناخته دیوارکناف

دیتیل دیوار کناف : دیوارکناف به دو دسته دیوار پوششی کناف و دیوار جداکننده کناف تقسیم می شوند که خود این دیوارها نیز به دیتیل دیوار کناف دارای تقسیم بندی خاص خود میباشند. (www.knaufir.net)درواقع دیوار پوششی کناف دیواری است که به منظور پوشاندن و و ایجاد کاور برای دیوار ها و بناهای فرسوده و دستیابی به نوعی عایق صوتی یا حرارتی کاربرد دارد که با توجه به اجرای این دیوار و دیتیل دیوار کناف به دو دسته با سازه و بدون سازه تقسیم می شود. دیوار جداکننده نیز دیواری است که به منظور ایجاد پارتیشن بندی و ایجاد فضای مجزا کاربرد دارد و دیواری غیر باربر است. دیوارجداکننده کناف با توجه به دیتیل دیوار کناف ضخامت و مقاومت تقسیمات مشخص به خود را دارد.

مزایای دیوارهای کناف با توجه به دیتیل دیوار کناف

مقاومت دیوار کناف دربرابر زلزله

سبکی مصالح و درنتیجه دیوار کناف

خطای پایین در اجرای دیوار باتوجه به دیتیل دیوار کناف

افزایش سطح مفید ساختمان

قابلیت ترمیم و تعویض دیوار

دسترسی سریع و آسان به تاسیسات ساختمانی

خشک شدن بتونه و امکان رنگ آمیزی دیوار کناف پس از آن

دیوارپوششی کناف و دیتیل دیوار کناف

دیوار پوششی کناف بدون سازه با توجه به دیتیل دیوار کناف عبات است ازیک صفحه روکش دار گچی با یک لایه پشم شیشه که از طریق چسب بر روی دیوار قدیمی نصب شده و سپس کار درزگیری توسط بتونه و نوار درزگیری برای یکپارچگی کار و زیبایی بیشتر  کار صورت می گیرد. (www.knaufir.net)

دیوار پوششی کناف با سازه با توجه به دیتیل دیوارکناف عبارت است از دیوار پوششی همراه با زیر سازی که میتواند هم مستقل ازدیوار اصلی یا متصل بر دیوار اصلی اجرا گردد و صفحات با پیچ شدن بر روی زیر سازی دیوار فضای کافی برای عبور لوله و تاسیسات و رفع ناصافی های دیوار قدیمی را میسر می سازد.

دیوارجداکننده کناف و دیتیل دیوار کناف

دیوارجداکننده هفت و نیم متری کناف با توجه به دیتیل دیوار کناف دیواری است که دارای رانر و استاد پنج سانتیمتری و یک لایه پانل از هر دو طرف می باشد. دیوار جداکننده نه و نیم سانتیمتری کناف با توجه به دیتیل کناف دیواری است که دارای یک ردیف سازه هفت سانتیمتری و یک لایه پانل گچی از هر دو طرف است. دیوار دوازده و نیم متری با توجه به دیتیل دیوارکناف دیواری است که دارای یک لایه سازه ده سانتیمتری و یک لایه پانل از هردو طرف که با توجه به تعداد لایه تعداد پانل ها و سازه های اضافه شده با توجه به نیاز محیط یا به خانواده اول دیوار کناف با یک لایه پانل و یک ردیف سازه w111 یا به گروه دوم بایک ردیف سازه و دو لایه پانل w112 یا دو ردیف سازه با دو لایه پانل یعنی دیوارجداکننده w115 تعلق می گیرد. (www.knaufir.net)دیوار جداکننده تاسیساتی نیز دارای دو لایه پانل و دو ردیف زیرسازی است که امکان عبور انواع تاسیسات از داخل دیوار را میسر می سازد. و همین امر دسترسی در آینده به تاسیسات را میسر میسازد مه هزینه های دسترسی را به میزان زیادی کاهش میدهد.

متاسفانه سالانه به دلایل عدم برخورداری دیوارها از استانداردهای کافی اتلاف بسیاری توسط دیوار ساختمان ها صورت میپذیرد اما میتوان با استفاده از سیستم کناف ٬ ساخت و ساز خشک ٬ درای وال و دیوار کناف این مشکل را به آسانی رفه کرد. دیوارهای کناف باز کننده پنجره ای جدید به سوی ساخت و ساز به شمار می آیند زیرا با ورود و پیدا کردن جای خود درصنعت ساخت و ساز توانسته است افقی روشن به روی ساختمان سازی با شیوه نوین بگشاید و مانع ازاتلاف انرژی که درجهان امروزبه یک نگرانی  بزرگ تبدیل شده است می گردد.(www.knaufir.net)شبکه های اجتماعی

                                

به کانال کنافکاران ایران بپیوندید

بزرگترین گروه کناف دراصفهان

متعهد به کیفیت   متخصص درظرافت


 

---------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------

 

بازدید >مشاوره>طرح رایگان

 

آماده عقد قرارداد وشروع کار

هماهنگی جهت بازدید پروژه ها

تلفن 09132018394

--------------------------------------

پروژهای درحال اجراء

خیابان آبشاراول مجتمع امین

آماده اجرای کناف درکمترین زمان

تبلیغات